log2o2W kreacji zaawansowanych narzędzi pracy kladziemy nacisk na prostotę i łatowość obsługi dzięki czemu, naszymi Klientami są zarówno osoby zawodowo związanie z Internetem oraz sektorem IT, jak również osoby posiadające podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera.

Do naszych Klientów należą zarówno małe jak i średnie przedsiębiorstwa jak i międzynarodowe korporacje czy spółki akcyjne. Lista naszych zadowolonych Klientów rośnie nieprzerwanie, i aktualnie jest ich ponad 5600, m. in.: Unizeto Technologies S.A., Vobis S.A., Empik Sp. z o.o., Money.pl Sp. z o.o., Hotel SENATOR S.A., Prestomax S.A., Coyote S.A., ACTION S.A., PKS-TOUR S.A., Platforma Mediowa Point Group S.A., Cal.pl, BANK SPÓŁDZIELCZY W Siedlcach, Franet Sp. z o.o., Performance Media Sp. z o.o., Lefthand Sp. Z o.o., Fundacja Ars Nominem, Fundacja Euro Nation i inni.

Referencje naszych klientów:

Pogoń Szczecin SA

ref10

Niniejszym listem pragniemy udzielić referencji firmie Enterso z siedzibą w Szczecinie za profesjonalne podejście oraz solidną obsługę techniczną. Z usług firmy Enterso korzystamy nieprzerwanie od lipca 2012 roku.

Produkty tej firmy znacząco pomogły nam w komunikacji z Kibicami, Partnerami oraz w pracy na rzecz pozyskiwania kibiców.

giftforyou.pl

ref04Firmę „Enterso Wojciech Kłodziński” charakteryzuje rzetelność i terminowość oraz wysoki poziom obsługi klientów. Kadra zarządzająca charakteryzuje się wysokim poziomem wiedzy, jednocześnie klient może liczyć zawsze na rzetelną pomoc w rozwiązaniu problemów.
Stosowane przez firmę „Enterso Wojciech Kłodziński” uczciwe zasady w biznesie pozwalają zarekomendować tę firmę jako solidnego, sprawdzonego i uczciwego partnera w biznesie.

Północna Izba Gospodarcza

ref05Północna Izba Gospodarcza ma przyjemność zarekomendować firmę Enterso, która specjalizuje się w tworzeniu narzędzi automatyzujących pracę w sektorze oprogramowania sieciowego.

Dotychczasową współpracę z firmą Enterso oceniamy bardzo wysoko i cenimy sobie korzystanie z jej usług.