SMSER – cena

Wypróbuj smser już dziś!

Błyskawiczna informacja, bieżący kontakt, w każdym miejscu i o każdej porze. Wykorzystaj potencjał telefonii komórkowej w służbie Twojego biznesu! Wysyłaj wiadomości SMS masowo z pomocą programu SMSER by Enterso. Konto w programie SMSer jest darmowe. Wykup tyle wiadomości SMS, ile potrzebujesz. Bez abonamentów, bez ukrytych opłat. Aby wysyłać powiadomienia, zarejestruj się w systemie SMSer, wykup potrzebną ilość wiadomości – i ciesz się szybką, skuteczną reklamą! Program jest bardzo intuicyjny i w pełni automatyczny. Po jednorazowej konfiguracji wysyłki, wystarczy jedno kliknięcie, aby rozesłać tysiące wiadomości SMS.

Wiadomości SMS to zdecydowanie najlepszy sposób na kontakt z klientem. Masowe powiadomienia są odczytywane już w kilka chwil po ich wysłaniu na urządzeniach mobilnych odbiorców. Oferujemy pakiety SMS dostosowane do indywidualnych potrzeb już od 100 SMSów. Cena jednego SMS uzależniona jest od wielkości wykupionego pakietu. AdSMSer to program będący skuteczną metodą na pozyskanie szerokiego grona odbiorców. Wypróbuj już dziś i ciesz się szybką oraz skuteczną reklamą!

Kraj Ilość smsów Wartość

+
<2 tys. <10 tys. <100 tys. <1 mln >1 mln
0.10 zł 0.086 zł 0.068 zł 0.065 zł 0.061 zł

Cena za jednego SMSa*
Minimalne zamówienie wynosi 100 sms*

Program do wysyłania SMS

Oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Komunikacja mobilna może usprawnić zarządzanie maszyną, urządzeniem, instalacją, serwisem www, a także dowolną aplikacją desktopową, webową czy mobilną. Praktycznie każdego dnia media donoszą o kolejnych urzędach, które wdrażają mobilną komunikację. Urzędnicy dostrzegają gołym okiem korzyści: większy komfort pracy, bezpieczeństwo, prestiż, oszczędność środków i wiele innych. Komunikacja mobilna może również znacząco usprawnić proces obsługi klientów w zakresie usług prawnych i finansowych. Powiadomienia SMS wysyłane przez SMSER mogą także zwiększyć komfort obsługi klientów, a przez to podnieść poziom ich satysfakcji i lojalności.

Rozrywka i sport kochają również komunikację mobilną! Oferujemy wysyłanie zaproszeń na wydarzenia rozrywkowe i sportowe, zamawianie biletów, rezerwację miejsc poprzez SMS i wiele innych usług i funkcji, które spowodować mogą prawdziwe mobilne przyspieszenie Państwa działalności! Telewizja i prasa drukowana konkurują z Internetem – telefon komórkowy nie konkuruje z żadnymi mediami. Tworzy z nimi wręcz synergię, uzupełniając je o szybkość, efektywność i precyzję dotarcia z informacją do konkretnej, precyzyjnie określonej grupy. Prowadzisz własną działalność? Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą w doborze rozwiązań z programem SMSER.