Nasza firma

log2o2Marka Enterso od 2006 jest symbolem wielu nowatorskich systemów informatycznych w zakresie marketingu WWW. Przeznaczeniem każdej realizacji jest pomoc ludziom w ich codziennej pracy, prowadzeniu firmy, zarabianiu pieniędzy. Nasze rozwiązania poprzez automatyzację pozwalają w innowacyjny sposób na rozwój branży, przedsiębiorstwa, zdobycie przewagi nad konkurencją.

Od początku stawiamy na jakość…

Firma Enterso od początku swojego istnienia jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, zarówno na szczeblu regionalny, krajowym jak i ogólnoświatowym. Enterso znajduje się wśród niewielu firm na świecie mogących poszczycić się prestiżowym Certyfikatem Partnera Google, gwarantującym wysoką jakość usług.

Nie tylko świat wirtualny…

Od początku działalności firma Enterso jest stale obecna w branżowych magazynach i czasopismach- program SemiAdder zagościł w wersji trial w magazynie Komputer Świat Ekspert. Ponadto Enterso uczestniczy w przeróżnych inicjatywach jak szczeciński NetCamp, poznański StartUp-IT, inicjatywy Północnej Izby Gospodarczej, czy współpraca z fundacjami ekologicznymi: Aeris Futuro, Fundacją na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Stowarzyszeniem PO TO JESTEM.

Światowa ekspansja

Firma Enterso rozwija swoją sprzedaż na wszystkich liczących się światowych rynkach, posiadając siedzibę w Londynie oraz przedstawicielstwo w Berlinie i Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu z nami – lista naszych zadowolonych klientów dynamicznie rośnie.

Pasja, głęboka wiedza fachowa oraz umiejętność włączania się w trendy, a także wola sukcesu pozwalają nam na dynamiczny rozwój i stałe wzbogacanie naszej oferty.

Lista naszych zadowolonych Klientów rośnie nieprzerwanie:

Unizeto Technologies S.A., Vobis S.A., Empik Sp. z o.o., Money.pl Sp. z o.o., Hotel SENATOR S.A., Prestomax S.A., Coyote S.A., ACTION S.A., PKS-TOUR S.A., Platforma Mediowa Point Group S.A., Cal.pl, BANK SPÓŁDZIELCZY W Siedlcach, Franet Sp. z o.o., Performance Media Sp. z o.o., Lefthand Sp. Z o.o., Fundacja Ars Nominem, Fundacja Euro Nation i inni.