Reklama na czasy mobilnej rewolucji

Błyskawiczna informacja, bieżący kontakt, w każdym miejscu i o każdej porze. Wykorzystaj potencjał telefonii komórkowej w służbie Twojego biznesu! Wystarczy Ci tylko SMSer – bez konieczności używania karty sim, bez żadnych umów z operatorem, bez telefonu. Wysyłaj wiadomości SMS masowo z pomocą SMSer by Enterso.

SMSer - Łatwe i szybkie budowanie bazy numerów

Proste wysyłanie tysięcy wiadomości SMS

Program jest bardzo intuicyjny i w pełni automatyczny. Po jednorazowej konfiguracji wysyłki, wystarczy jedno kliknięcie, aby rozesłać tysiące.
Dowiedz się więcej

SMSer nie wymaga od Ciebie zaangażwaonia finansowego w kupno serwera, ani żadnej konfiguracji, aby móc wysłać wiadomości SMS do tysięcy potencjalnych klientów. Wszystko odbywa się za pośrednictwem naszego zaplecza sprzętowego.

 

sms_mailing

Wyszukiwanie numerów

Program SMSer jest także w pełni zautomatyzowanym narzędziem do pozyskiwania numerów telefonów z Internetu. Wystarczy wybrać w zakładce Numery import z wyszukiwarki, aby system sam zaczął przeszukiwać Internet w celu zgromadzenia w bazie polskich numerów telefonów.

Dowiedz się więcej

Działanie programu SMSer, jest zbliżone do działania jednego z naszych topowych programów AdMailer do wysyłki kampanii mailowych. Program SMSer analogicznie do programu AdMailer, który pozyskuje adresy email z Internetu, przeszukuje strony internetowe w poszukiwaniu polskich numerów telefonów. Można skorzystać z importu z pojedynczej strony, z wyszukiwarki oraz wiele więcej!

 

SMSer - Dokładne statystyki Twoich kampanii

Dokładne statystyki Twoich kampanii

Dokładny moduł prezentujący statystki stworzony z myślą o skuteczności Twoich kampanii. Dzięki analizie efektów wysyłki możesz samemu zobaczyć, jak wiele zyskujesz z kampanią SMSer.
Dowiedz się więcej

SMSer posiada wbudowany moduł pozwalający na bieżącą analizę statystyk z danej wysyłki. System prezentuje liczbę i wartości numerów, które odebrały wiadomość SMS, wiadomości oczekujące np. z powodu braku zasięgu numeru danego odbiorcy, a także numery telefonów, które są błędne i na które wysyłka nie jest możliwa (np. dany numer jest numerem stacjonarnym).

 

SMSer - Wysyłka na całym świecie

Wysyłka na całym świecie

Ograniczanie swojego rynku do jednego państwa nie ma racji bytu. Reklamuj swoją firmę na całym świecie!
Dowiedz się więcej

Program SMSer obsługuję wysyłkę wiadomości SMS na całym świecie. Z naszą pomocą możesz pozyskiwać klientów dla Twojej firmy w każdym miejscu na ziemi. Reklama SMS jest skuteczna niezależnie od miejsca – dzisiaj każdy ma telefon komórkowy.

 

SMSer - Personalizacja wiadomości SMS

Personalizacja wiadomości SMS!

System SMSer wykorzystuje system szablonów wiadomości, dzięki czemu możesz utworzyć jedną wiadomość i przypisać ją do konkretnej grupy, albo też wysłać do wielu grup naraz.

Dowiedz się więcej

System pozwala zachować wiadomości i wykorzystywać je np. w zależności od trwania promocji, bądź okoliczności, jak urodziny, święta, czy też imprezy firmowe.

 

SMSer - API programu SMSer

API programu SMSer

Dzięki korzystaniu z naszego API, jesteś w stanie za pośrednictwem naszej strony wysyłać wiadomości SMS, bez konieczności logowania się do systemu SMSer.
Dokumentacja API programu SMSer