Kampanie reklamowe, marketing mobilny SMS

Kampanie SMS – mobile marketing w zasięgu ręki

Rozwój technologii przekłada się również na zmianę narzędzi marketingowych. Współczesne kanały to nie tylko prasa i Internet. Kampanie SMS to błyskawiczna informacja, bieżący kontakt, w każdym miejscu i o każdej porze. Wykorzystaj potencjał telefonii komórkowej w służbie Twojego biznesu. Aby wysyłać smsy, zarejestruj się w systemie SMSer, wykup potrzebną ilość smsów – i ciesz się szybką, skuteczną reklamą! Program jest bardzo intuicyjny i w pełni automatyczny. Po jednorazowej konfiguracji wysyłki, wystarczy jedno kliknięcie, aby rozesłać tysiące smsów.

SMS marketing może wesprzeć skuteczność działań marketingowych lub być jednym z elementów zaplanowanej kampanii wielokanałowej. Znacząca większość odbiorców odczytuje wysyłane masowo powiadomienia, a prawie połowa korzysta z oferowanych rabatów czy usług pod ich wpływem. Można więc śmiało stwierdzić, że kampanie z wykorzystaniem kanału marketingu SMS są skuteczne. Ich zaletą jest również koszt – o wiele niższy niż przy płatnej reklamy internetowej. Oferujemy pakiety SMS dostosowane do indywidualnych potrzeb już od 100 SMSów. Cena za powiadomienie uzależniona jest od wielkości wykupionego pakietu.

Kampanie reklamowe SMS

Kampanie smsowe znacznie zwiększają szansę na sukces właściwie w każdej branży. Wiadomości SMS przesyłane bezpośrednio na urządzenia klientów nie są jednak automatycznym gwarantem sukcesu. Liczy się również sposób sformułowania przekazu czy informacji. Wiadomości spersonalizowane, np. zawierające imię odbiorcy czy podkreślające przyczynę możliwości skorzystania z rabatu (np. urodziny) mają zdecydowanie większy wpływ na decyzje konsumenta niż te wysyłane bezosobowo. Personalizacja przekazu pozwala na zmniejszenie dystansu pomiędzy firmą, a odbiorcą komunikatu, czyli klientem.

Jak więc wysyłać powiadomienia SMS i stworzyć kampanię reklamową przy wykorzystaniu wiadomości tekstowych, żeby odnieść sukces? Mobile marketing gwarantuje dość szybkie bezpośrednie dotarcie do odbiorców – wysłanie powiadomień zwykle następuje w czasie rzeczywistym. Skuteczny komunikat marketingowy to wiadomość spersonalizowana, wysłana w dni robocze w godzinach 9:00 – 20:00. Komunikaty wysyłane w tym czasie nie są odbierane jako nachalne. Większość firm prowadzi indywidualne badania, polegające na śledzeniu ruchu na stronie internetowej – na tej podstawie określają godzinę wysyłania powiadomień z promocjami czy informacjami dla klientów.

Zaplanuj kampanie SMS z AdSMSer

AdSMSer to narzędzie stworzone z myślą o wysyłaniu masowych powiadomień SMS. Umożliwia tworzenie wiadomości o spersonalizowanej treści, planowanie terminu wysyłania powiadomień lub wysyłanie ich w czasie rzeczywistym. Dokładne statystyki doręczeń z pewnością pozwolą na analizę i zaplanowanie działań dostosowanych do usług i grupy odbiorców. Konto w programie SMSer jest darmowe, a masowe wysyłanie powiadomień możesz mieć już od 4 groszy za SMS! Zaplanuj kampanię reklamową SMS już dziś.

Program jest bardzo intuicyjny i w pełni automatyczny. Po jednorazowej konfiguracji wysyłki, wystarczy jedno kliknięcie, aby rozesłać tysiące wiadomości tekstowych. Oferujemy pakiety SMS dostosowane do indywidualnych potrzeb już od 100 SMSów. Cena za powiadomienie uzależniona jest od wielkości wykupionego pakietu. AdSMSer to program, będący skuteczną metodą na pozyskanie szerokiego grona odbiorców. Bądź skuteczny, działaj wielokanałowo. Marketing mobilny jest w zasięgu twojej ręki. Wypróbuj już dziś i ciesz się szybką oraz skuteczną reklamą.