Wysyłanie powiadomień SMS

Wypróbuj program do wysyłania SMS

Wiadomości SMS to zdecydowanie najlepszy sposób na kontakt z klientem. Masowe powiadomienia SMS są odczytywane już w kilka chwil po ich wysłaniu na urządzeniach mobilnych odbiorców. Oferujemy pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb już od 100 SMSów. Cena za powiadomienie uzależniona jest od wielkości wykupionego pakietu. AdSMSer to program będący skuteczną metodą na pozyskanie szerokiego grona odbiorców. Wypróbuj już dziś i ciesz się szybką oraz skuteczną reklamą!

Oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Komunikacja mobilna może usprawnić zarządzanie maszyną, urządzeniem, instalacją, serwisem www, a także dowolną aplikacją desktopową, webową czy mobilną. Praktycznie każdego dnia media donoszą o kolejnych urzędach, które wdrażają mobilną komunikację. Urzędnicy dostrzegają gołym okiem korzyści: większy komfort pracy, bezpieczeństwo, prestiż, oszczędność środków i wiele innych. Komunikacja mobilna może również znacząco usprawnić proces obsługi klientów w zakresie usług prawnych i finansowych. Wysyłanie powiadomień SMS może także zwiększyć komfort obsługi klientów, a przez to podnieść poziom ich satysfakcji i lojalności.

Powiadomienia SMS to sposób na pozyskanie nowych klientów

Mobile marketing znacznie zwiększa szansę na sukces właściwie w każdej branży. Wysyłka powiadomień SMS bezpośrednio na urządzenia klientów nie jest jednak automatycznym gwarantem sukcesu. Liczy się również sposób sformułowania przekazu czy informacji. Wiadomości spersonalizowane, np. zawierające imię odbiorcy czy podkreślające przyczynę możliwości skorzystania z rabatu (np. urodziny) mają zdecydowanie większy wpływ na decyzje konsumenta niż te wysyłane bezosobowo. Personalizacja przekazu pozwala na zmniejszenie dystansu pomiędzy firmą, a odbiorcą komunikatu, czyli klientem.

Wysyłanie powiadomień SMS może wesprzeć skuteczność działań marketingowych lub być jednym z elementów zaplanowanej kampanii wielokanałowej. Znacząca większość odbiorców odczytuje wysyłane masowo powiadomienia, a prawie połowa korzysta z oferowanych rabatów czy usług pod ich wpływem. Można więc śmiało stwierdzić, że kampanie z wykorzystaniem kanału marketingu SMS są skuteczne. Ich zaletą jest również koszt – o wiele niższy niż przy płatnej reklamie internetowej. Oferujemy pakiety SMS dostosowane do indywidualnych potrzeb już od 100 SMSów. Cena za powiadomienie uzależniona jest od wielkości wykupionego pakietu.

Załóż konto i wysyłaj powiadomienia SMS

AdSMSer to narzędzie stworzone z myślą o wysyłaniu masowych powiadomień SMS. Umożliwia tworzenie wiadomości o spersonalizowanej treści, planowanie terminu wysyłania powiadomień lub wysyłanie ich w czasie rzeczywistym. Dokładne statystyki doręczeń z pewnością pozwolą na analizę i zaplanowanie działań dostosowanych do usług i grupy odbiorców. Konto w programie SMSer jest darmowe, a masowe wysyłanie powiadomień możesz mieć już od 4 groszy za SMS! Dbanie o pozytywny wizerunek firmy jeszcze nigdy nie było tak proste.

Błyskawiczna informacja, bieżący kontakt, w każdym miejscu i o każdej porze. Wykorzystaj potencjał telefonii komórkowej w służbie Twojego biznesu! Wysyłaj powiadomienia SMS masowo z pomocą programu SMSER by Enterso. Konto w programie SMSer jest darmowe. Wykup tyle wiadomości SMS, ile potrzebujesz. Bez abonamentów, bez ukrytych opłat. Aby wysyłać powiadomienia, zarejestruj się w systemie SMSer, wykup potrzebną ilość wiadomości – i ciesz się szybką, skuteczną reklamą! Program jest bardzo intuicyjny i w pełni automatyczny. Po jednorazowej konfiguracji wysyłki, wystarczy jedno kliknięcie, aby rozesłać tysiące wiadomości SMS.